Wybierz region

Wybierz miasto

  Dice’e Na Luz! 2016 w piątek 5 sierpnia, w Wieży Ostatni Sezon

  Pub Wieża
  Stargard, ul. Towarowa/1

  17:00 - 23:00 Piątek, 5 sierpnia

  • 15zł

  Zagrają: MATERIA, DICE, GODBITE, SATURATOR, TERROR PUNCH
  Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1532962173666354/

  Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na kolejną odsłonę rockowo-metalowego festiwalu Dice’e Na Luz! To już szósta edycja festiwalu! W tym roku na scenie zobaczą Państwo wyśmienite zespoły, które poruszą niebo i ziemię! Festiwal odbędzie się, jak tradycja nakazuje, w pubie Wieża Ostatni Sezon w Stargardzie!

  Panie i Panowie! W tym roku z uwagi na dużą ilość zespołów i niezależne od nas ograniczenia czasowe stratujemy o 17:00!

  Jak co roku festiwal Dice'e Na Luz! zwiastuje wakacje i czas urlopów, a sam dzień festiwalu jest dniem wypełnionym koncertami kapel znanych naszej Publiczności, kapel które przyjechały do nas dopiero pierwszy raz, kapel młodych i kapel już leciwych, ale wszystkie łączy jedno - moc i profesjonalizm! Koncerty będą przeplatane wieloma zabawami dla Publiczności! A na koniec każdego dania, jakże to oczywiste, potężne after party, czyli piwko i kiełbaska przy ognisku!

  W tym roku zagrają dla Was:
  MATERIA
  Materia to metalowy zespół ze Szczecinka, który powstał w 2007. Razem z wydaniem ich debiutanckiego albumu "Case of Noise" w 2013 roku, zespół dostał się do najpopularniejszego muzycznego programu w telewizji - "Must Be The Music". Materia zajęła drugie miejsce, co dało im szansę na promocję ich muzyki w mainstreamowych mediach co przyniosło im wielu fanów. Poza telewizyjną karierą Materia wystąpiła na wielu sławnych scenach (Sonisphire, Przystanek Woodstock, Jarocin Festial, Metal Fest) grając u boku legendarnych zespołów takich jak Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated i Frontsid. Obecnie zespół promuje swoje kolejne wydawnictwo "We Are Materia", a koncert na festiwalu Dice'e Na Luz! 2016 w Stargardzie będzie świetną okazją do zapoznania się z ich nowym materiałem.

  www.materiaband.eu

  www.facebook.com/materia.metal

  www.youtube.com/user/themateria01

  www.instagram.com/materiaofficial

  DICE
  Dice to zespół hardrockowy pochodzący ze Stargardu, który został założony w 2007 roku. 14.06.2013r. to data premiery debiutanckiego albumu Dice - "Stara Historia" wydanego przez Luna Music Polska. Po wydaniu płyty i trasie ją promującej Dice zabrało się za nowy materiał. W 2015 do sklepów trafił nowy album Dice - "Paradice" także wydany przez wytwórnię Luna Music Polska. Oba albumy Dice można nabyć m.in. w salonach EMPIK, Merlin.pl, Media Markt, Saturn, Music Corner, DVDMax oraz w sklepie luna.pl Zespół ma na swoim koncie ma także sporo wygranych przeglądów oraz konkursów. Dice wystąpił na jednej scenie, m.in. z: Ex-Deep Purple czyli Nick Simper & Nasty Habits, Dżem, Proletaryat, After Blues, Tymon & The Transistors, 1125, Imish, Pogodno, Jafia Namuel. W 2016 Dice otrzymało Nagrodę Prezydenta Stargardu dla Artystów za dokonania artystyczne w roku 2015. Od 2010 roku Dice organizuje festiwal Dice'e Na Luz! w Stargardzie.

  www.dicerocks.pl

  www.facebook.pl/dicepl

  www.youtube.com/DiceRocksVEVO

  www.youtube.com/dicepl

  www.instagram.com/dicerocks

  GODBITE
  O sobie mówią: jesteśmy zespołem ze Szczecina, a nasza muzyka jest wypadkową różnorodnych fascynacji każdego z członków; wśród tych ziaren jest ambitny rock, elektronika, metal progresywny, ale też szamanizm, kino, pierwotne rytuały i logika snów. W 2011 roku opublikowaliśmy online nasze demo, po czym rozpoczęliśmy przygodę z koncertowaniem i szukaniem swojej własnej przestrzeni. Pod koniec roku 2015 zakończyliśmy realizację swojego debiutanckiego albumu, "the Aristocrats", który powstał od początku do końca w duchu idei DIY – wyłącznie dzięki własnym metodom i środkom.

  www.godbite.pl

  www.facebook.com/Godbite

  www.youtube.com/#/user/godbiteband

  SATURATOR
  Oldschoolowy heavy metal z Wałcza! Zespół powstał w 2012 roku. Ciężkie granie!

  www.facebook.com/saturatormetal


  TERROR PUNCH
  Od zespołu o zespole: Czterech gości prosto ze Stargardu, chcących przedstawić swoje pojmowanie muzyki metalowej. Grają autorski materiał, który obecnie jest digitalizowany. Nie powstydzą się także dobrego coveru. Zespół powstał po rozpadzie kapeli Redge pod nazwą Cry On! Po kilku zmianach personalnych i ideologicznych zespół skrystalizował się jako Terror Punch. Aktualny skład stanowią: Marek "Gosia Andrzejewicz" Rogalski - wokal, Kamil "Młody" Kępski - gitara, Kamil "Kemle" Wojtczak - bas, Bartosz "Hans" Hancewicz - perkusja

  www.facebook.com/cry.on.666

  Polub i udostępnij plakat i przyjdż na koncert! Słodkości, tatuaż, płyty, gadżety - to wszystko dla Was!
  Dice’e Na Luz! 2016 wspierają:
  Mah Scena, Wieża Ostatni Sezon, Cukiernia Nova, COM.Bat, FreshMar, Caffete, Luna Music Polska, Monroe Studio, Fabryka Zespołów

  Więcej informacji i newsów na temat imprezy na: dicerocks.pl oraz facebook.pl/dicepl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy potrafisz się zachować na weselu? To wcale nie takie łatwe!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.