Wybierz region

Wybierz miasto

  Ekologiczny happening w lasku, na Bobrowej Polanie

  Bobrowa Polana w małym lasku
  Stargard, ul. Reymonta/

  11:00 - 14:00 Sobota, 17 września

  • Wstęp wolny

  W sobotę, w godzinach 11-14, trwać będzie happening ekologiczny Dzień Ekologii. Odbędzie się w małym lasku, za ul. Reymonta w Stargardzie, gdzie na Bobrowej Polanie znajduje się baza edukacji ekologicznej.
  Wśród, zorganizowanych przez Proeuropejskie Centrum Ekologiczne w Stargardzie i powiat stargardzki, atrakcji są gry i zabawy terenowe z nagrodami, zajęcia na leśnej ścieżce zdrowia, stolik małego ekologa, wspólne ognisko z kiełbaskami.
  Działał tam będzie eko-kantor, gdzie surowce wtórne wymieniane będą na sadzonki roślin. Prowadzona będzie też zbiórka nakrętek z plastikowych butelek, przeznaczonych na cel charytatywny.
  Projekt sfinansowany jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
  Są też zorganizowane dwie imprezy towarzyszące sobotniemu happeningowi. To III Powiatowy Gwiaździsty Zjazd Rowerowy, który wyruszy o godzinie 11, z Rynku Staromiejskiego, przejedzie ulicami Stargardu i tuż po południu dojedzie na Bobrową Polanę.
  Wśród uczestników zjazdu rozlosowany będzie rower, ufundowany przez stargardzkiego starostę. Warunkiem udziału w losowaniu jest posiadanie numeru startowego. Zbiórka i wydawanie numerów startowych odbędzie się na starówce, o godzinie 10.30.
  Będą też interaktywne pokazy drezynowe, w godzinach 11-13, na odcinku wąskotorowym między Stargardem a Żarowem.
  Udział we wszystkich trzech imprezach jest darmowy.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy potrafisz się zachować na weselu? To wcale nie takie łatwe!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.