Wybierz region

Wybierz miasto

  Literatura obyczajowa kontra literatura kryminalna i sensacyjna w Książnicy Stargardzkiej

  Książnica Stargardzka
  Stargard, ul. Mieszka I/1, +48 91 578 82 40

  16:30 - 18:00 Piątek, 2 grudnia

  • Wstęp wolny

  Książnica Stargardzka, Dyskusyjny Klub Książki oraz Koło nr 13 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich działające przy Książnicy mają wielką przyjemność zaprosić czytelników na niekonwencjonalne spotkanie literackie „Literatura obyczajowa kontra literatura kryminalna i sensacyjna, czyli potyczki literackie pomiędzy Sylwią Trojanowską a Markiem Stelarem”.
  Książnica Stargardzka

  Dział multimedialny

  2 grudnia 2016 r. (piątek)

  godz. 16:30

  Wstęp wolny

  Sylwia Trojanowska - mówi o sobie, że jest marzycielką twardo stąpającą po ziemi. Kiedy nie pisze, spełnia się jako trener biznesu i coach. Jest absolwentką studiów biznesowych. Pasjonują ją góry, muzyka filmowa, dobra książka, teatr i aktywny wypoczynek. Uwielbia podróże po Polsce i po Italii. Razem z mężem i synem mieszka w Szczecinie, na skraju Puszczy Bukowej. Dotychczas wydała dwie powieści „Szkoła latania” oraz kontynuację „Bliżej chmur”.
  Marek Stelar - rocznik 1976. Architekt buszujący na obrzeżach zawodu; miłośnik kryminałów i horrorów, muzyki elektronicznej XX wieku; squasha, w którego już nie zagra i wybrzeża Bałtyku, gdzie uwielbia jeździć o każdej porze roku. Zafascynowany Berlinem i starym Szczecinem. Marek Stelar wydał m.in. „Cień”, „Rykoszet”, „Twardy zawodnik”.
  Źródło biogramów: za lubimyczytac.pl oraz kulturantki.pl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy potrafisz się zachować na weselu? To wcale nie takie łatwe!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.