Wybierz region

Wybierz miasto

  VII Turniej Bajarza i Opowiadacza Legend pt. „Dzieje Stargardu i Pomorza legendą opowiedziane”

  Książnica Stargardzka
  Stargard, ul. Mieszka I/1, +48 91 578 82 40

  14:00 Czwartek, 19 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Książnica Stargardzka z wielką przyjemnością zaprasza uczniów klas IV do VI szkół podstawowych ze Stargardu oraz powiatu stargardzkiego do wzięcia udziału w siódmej edycji Turnieju Bajarza i Opowiadacza Legend
  pt. „Dzieje Stargardu i Pomorza legendą opowiedziane”.

  Po zapoznaniu się z regulaminem Turnieju (dostępnym m.in. na stronie internetowej Książnicy), a następnie po zgłoszeniu w nim swojego udziału. Już 26 listopada od godziny 14.00 w Sali Teatralnej Książnicy młodzi mieszkańcy Stargardu oraz powiatu będą mieli szansę stanąć ze sobą w szranki, prezentując szerszemu audytorium umiejętności barwnego opowiadania legend, mitów, czy podań – krzewiących wiedzę o zachodniopomorskim dziedzictwie kulturowym.

  Celem Turnieju jest upowszechnianie historii najbliższego regionu, połączonego z możliwością doznawania wrażeń artystycznych wśród dzieci i młodzieży będących widownią oraz uczestnikami turniejowych zmagań.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Najlepsza Usługa Lata

  Najlepsza Usługa Lata

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.