Wybierz region

Wybierz miasto

  W piątek 26 sierpnia w Stargardzie Streets Owners - międzynarodowa rewia kaskaderska

  Stadion Miejski w Stargardzie Szczecińskim
  Stargard, ul. Ceglana/1

  18:00 - 20:00 Piątek, 26 sierpnia

  • od 20zł

  ...bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu...
  Jazda samochodem na dwóch kołach, strzał do samochodu z bazooki, płonący człowiek, miażdżenie samochodów Monster Truckiem, to tylko niektóre elementy pokazu, który odbędzie się 26 sierpnia, o godzinie 18, na stadionie przy ul. Ceglanej.

  reklama

  Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy... sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... na full mocy!

  Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

  Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji.

  Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji. Zapraszamy!

  gdzie: Stargard - teren Stadionu Miejskiego ul. Ceglana
  kiedy: 26.08.2016 godz. 18:00
  bilety: 30 zł normalny, ulgowy 20 zł
  kasa czynna na miejscu godzinę przed imprezą lub na [a]biletyna.pl[/a]

  Cena biletu Opis
  20złulgowy
  30złnormalny

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Najlepsza Usługa Lata

  Najlepsza Usługa Lata

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.