Wybierz region

Wybierz miasto

  XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Abstynenta Województwa Zachodniopomorskiego

  Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji
  Stargard Szczeciński, ul. I Brygady 1/

  08:00 - 15:00 Sobota, 12 marca

  • Wstęp wolny

  Halowa piłka w Stargardzie

  Zachodniopomorskie kluby abstynenta powalczą o zwycięstwo w „XX Halowym Turnieju Piłki Nożnej”. Rozgrywkom towarzyszyć będzie wystawa prac plastycznych i występy artystyczne. Całodniowa impreza odbędzie się w Stargardzie w sobotę, 12 marca 2016 roku.

  Turniej ma nie tyko integrować środowiska abstynenckie, a także uczcić tegoroczny „Dzień Trzeźwości” i propagować zdrowy oraz aktywny styl życia.

  Od godziny 8 w hali stargardzkiego OSiR-u przy ul. I Brygady wystąpią zespoły z całego województwa. W przerwie rozgrywek piłkarskich, tuż po godzinie 14, zaplanowano podsumowanie konkursu plastycznego „Alkohol zabija życie” prowadzonego w szkołach wraz z wystawą prac jak i występy zespołu artystycznego z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie. Z kolei około godziny 15 nastąpi wręczenie pucharów i medali dla zwycięzców rywalizacji.

  Wydarzenie objęte zostało patronatem marszałka województwa. Jego organizatorem jest stargardzkie stowarzyszenie Klub Abstynentów „ALA” działające na rzecz trzeźwości. Dla środowiska osób uzależnionych od alkoholu stało się ono w ostatnich latach cenną inicjatywą społeczną dającą alternatywną możliwość realizacji życiowych celów i potrzeb.

  „XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Abstynentów”

  Sobota, 12 marca 2016 roku, godziny 8-15

  Stargard, Hala OSiR, ul. I Brygady 1

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Najlepsza Usługa Lata

  Najlepsza Usługa Lata

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.