Wybierz region

Wybierz miasto

  Złota Dynia 2016. XIV Jarmark Wsi Zachodniopomorskiej w niedzielę nad Miedwiem

  Nad Miedwiem
  Morzyczyn, ul. /

  10:00 - 18:00 Niedziela, 18 września

  • Wstęp wolny

  Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę, w godzinach 10-18, na promenadzie i w amfiteatrze w Morzyczynie nad Miedwiem. Wstęp wolny.
  W programie rozstrzygnięcie konkursów na największą dynię, najciekawszy okaz ogrodowy i najsmaczniejsze ciasto z dyni. Rozdanie nagród planowane jest na godzinę 16, w amfiteatrze.
  Na stoiskach trwać będą prezentacje różnych odmian dyni i przetworów z dyniowatych, prezentacje rękodzieła ludowego i artystycznego, degustacje ekologicznych produktów spożywczych.
  Na scenie nadmiedwiańskiego amfiteatru zaprezentują się także zespoły ludowe. Z koncertem wystąpi też ukraiński zespół Luiku, który znany jest stargardzkiej publiczności. Zagrał w czerwcu tego roku na Festynie na ulicy Magicznej.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Najlepsza Usługa Lata

  Najlepsza Usługa Lata

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.