Pełny rozkład można znaleźć TUTAJ. Autobus rozpocznie trasę na pętli Moniuszki (odjazdy o 10:00, 10:30, 12:00, 14:00, 15:00 i 16:00). Dalej zatrzyma się na przystankach: Szczecińska Wieżowiec, Szczecińska – Słoneczna, ZCP, Wyszyńskiego – poczta, Czarnieckiego – pl. Wolności, Krzywoustego, Bydgoska – Robotnicza, Święte, Tychowo (skrzyżowanie), Krąpiel, Brudzowice, Barzkowice. Bilet za przejazd do Barzkowic kosztuje 9,60 zł. Można go kupić bezpośrednio w autobusie oraz w kasie ZCP.
MPK dowiezie pasażerów na targi i przywiezie ich z powrotem do miasta. Odjazdy z placu przy kościele zaplanowano na 11:00, 11:30, 13:00, 15:00, 16:00 i 17:00.
Seria pożarów Premier reaguje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?