Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

Rower Stargard

.

Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Rower Stargard" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

Brawa dla zawodniczek STC. Udane starty w mistrzostwach Polski Brawa dla zawodniczek STC. Udane starty w mistrzostwach Polski

Brawa dla zawodniczek STC. Udane starty w mistrzostwach Polski

Monika Szotowicz ze Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów zdobyła srebrny i brązowy medal mistrzostw kraju. Jej koleżanka z STC Małgorzata Howis zajęła szóste miejsce. Monika Szotowicz ze Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów zdobyła dwa medale mistrzostw Polski amatorów w kolarstwie, które odbyły...

Na rowerach 58 kilometrów. Pojadą dookoła jeziora Miedwie Na rowerach 58 kilometrów. Pojadą dookoła jeziora Miedwie

Na rowerach 58 kilometrów. Pojadą dookoła jeziora Miedwie

W sobotę, 28 lipca odbędzie się maraton rowerowy MTB wokół jeziora Miedwie. To będzie trzynasta edycja zawodów, które gromadzą na starcie wyczynowych sportowców i amatorów. Będą też wyścigi rowerowe dzieci na promenadzie. Zapisy internetowe zakończyły się 22 lipca. Na liście startowej było 457...

Zobacz wszystkie z kategorii: Rower