Bardzo ważne zwycięstwo Błękitnych Stargard. Sokół Ostróda odfrunął bez punktów. ZDJĘCIA

W 26. kolejce spotkań II ligi Błękitni Stargard wygrali z Sokołem Ostróda 3:1. Stargardzki zespół opuścił strefę spadkową. Obejrzyjcie galerię zdjęć z dzisiejszego meczu w Stargardzie, autorstwa Tadeusza Surmy.

Mecz Błękitnych z Sokołem rozegrany został w sobotę 10 kwietnia 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

To było bardzo szczęśliwe zwycięstwo Błękitnych. Dwa gole strzelili w samej końcówce meczu. Na prowadzenie wyprowadził ich w 89. minucie Michał Cywiński, a wynik na 3:1 ustalił w doliczonym czasie Kamil Walków. Wcześniej, w 67 minucie, bramkę strzelił Dawid Polkowski. Gola dla Sokoła w 3 minucie strzelił Krzysztof Wicki.

To bardzo ważne zwycięstwo Błękitnych, dzięki któremu opuścili strefę spadkową. Są obecnie na 15. miejscu. Kolejne spotkanie Błękitni rozegrają w środę 14 kwietnia br. Na wyjeździe zmierzą się z Hutnikiem Kraków, który ma 2 punkty mniej, niż stargardzki zespół.