Błękini Stargard u siebie, Kluczevia Stargard na wyjeździe. Nie ma goli, nie ma punktów

W dziesiątej kolejce spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard mierzyli się u siebie z Olimpią Grudziądz, a Polski Cukier Kluczevia na wyjeździe z KP Starogard Gdański. Oba stargardzkie zespoły przegrały, nie zdobywając nawet gola. Obejrzyjcie zdjęcia ze stargardzkiego stadionu, autorstwa Tadeusza Surmy

Stargardzcy trzecioligowcy mecze dziesiątej kolejki rozegrali w sobotę, 25 września 2021 roku. Błękitni grali na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie z Olimpią Grudziądz. Oba te zespoły chcą w tym sezonie awansować do II ligi.

Na boisku w Stargardzie górą byli goście. Błękitni przegrali 0:3. Wynik spotkania otworzył w 14 minucie Jakub Bojas. Później dwie bramki strzelił Krzysztof Wicki. Pierwszą w 28 minucie, drugą w 50 min. Stargardzki zespół przegrał drugie kolejne spotkanie, a trzecie w sezonie. W tabeli jest na szóstym miejscu. Ma 17 punktów. Na fotel lidera powróciła Olimpia Grudziądz, która ma siedem punktów więcej niż Błękitni. Sześć punktów więcej ma druga Kotwica Kołobrzeg.

Porażkę zanotował także Polski Cukier Kluczevia. Beniaminek ze Stargardu uległ na wyjeździe Klubowi Piłkarskiemu Starogard Gdański 0:1. Wynik w 78 minucie ustalił Oskar Fryger. Kluczevia wciąż nie potrafi przełamać niemocy na trzecioligowych boiskach. Stargardzki zespół jeszcze nie wygrał. Ma dwa remisy i osiem porażek. Jest na ostatnim miejscu w tabeli.

W kolejnym spotkaniu Błękitni Stargard zagrają w sobotę, 2 października 2021 roku o godzinie 16 na wyjeździe przeciwko Kotwicy Kołobrzeg. W Stargardzie tego samego dnia zagra Polski Cukier Kluczevia. O godzinie 14 podejmie na stadionie przy ulicy Ceglanej Stolem Gniewino. Najbliższy rywal Kluczevii ma 14 punktów jest na dziewiątym miejscu.