Błękitne zwycięskie. Gol Natalii na wagę trzech punktów w meczu z LFA Szczecin

Piłkarki nożne Błękitnych Stargard wygrały mecz w grupie 2 III ligi. Stargardzianki pokonały u siebie zespół LFA Szczecin 1:0. Obejrzyjcie galerię zdjęć tego spotkania.

Błękitni i LFA rywalizowali 30 maja 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w drugiej połowie. W 58 minucie bramkę strzeliła Natalia Gugała. Stargardzki zespół wygrał 1:0.

W tabeli grypy 2 III ligi piłkarki nożne Błękitnych Stargard są dziewiątym miejscu. Mają 18 punktów. W lidze tej rywalizuje dwanaście zespołów. LFA Szczecin jest na piątym miejscu (30 pkt). Liderkami są zawodniczki Marcusa Gdynia (49).

Kolejne spotkanie stargardzianki mają zaplanowane na 2 czerwca. O godzinie 17 zmierzą się na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie z KTS-K Luzino. To ważny mecz. Oba zespoły mają tyle samo punktów. Klub z Luzina jest jedno miejsce wyżej niż Błękitni.