Błękitni - Bytovia bez kibiców. Cztery gole. Obejrzyjcie zdjęcia

Od czasu wznowienia rozgrywek II ligi stargardzki zespół raz zremisował, dwa razy wygrał i raz przegrał. W minioną środę uległ u siebie Bytovii Bytów 1:3.

W minioną sobotę Błękitni Stargard, w dwudziestej piątej kolejce spotkań II ligi, wygrali na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 3:1. A dzisiaj, w dwudziestej szóstej serii spotkań wynik też był 3:1, ale dla rywali stargardzkiego zespołu.

W środę, 17 czerwca Błękitni na swoim terenie, bez kibiców na trybunach w związku z epidemią koronawirusa, przegrali z Bytovią Bytów 1:3. Stargardzki zespół atakował, ale nie potrafił stworzyć bramkowych sytuacji. Rywale inaczej. Już w 1 minucie wyszli na prowadzenie, a później zdobyli kolejne dwa gole. Błękitni odpowiedzieli bramką w 82 minucie Mateusza Kompanieckiego.

Po dzisiejszej porażce Błękitni Stargard nie są już na szóstym miejscu, gwarantującym udział w barażach o I ligę. Obecnie są na siódmym miejscu.

W najbliższą niedzielę, 21 czerwca Błękitni ponownie zagrają u siebie. O godzinie 16 zmierzą się z Pogonią Siedlce. Ten mecz ma już się odbyć z udziałem kibiców, ale w ograniczonej liczbie.

Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 1:3 (0:2)

Bramki: Kompanicki 82 - Ameyaw 1, Bielawski 36 karny, Giel 64

Błękitni: Sasiak, Szrek, Konopski (54 Bochnak), Krawczun, Sitkowski, Łysiak, Sanocki (55 Kompanicki), Cywiński, Łysiak, Polkowski (68 Bednarski), Fadecki (Paczuk (63 Jabłoński)

Bytovia: Gostomski, Bielawski, Piekarski, Deleu, Rutkowski, Lech, Ameyaw, Zawistowski, Kwiatkowski (83 Hołtyn), Czubak (83 Szela), Giel (90 Liberacki)