Błękitni grali na boisku lidera. Niewykorzystany karny

W piątej kolejce II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard grali na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Gospodarze wygrali 2:0. Stargardzki zespół nie wykorzystał jedenastki.

Obie bramki Chojniczanka zdobyła w pierwszej połowie, ale tylko jedną samodzielnie. W 10 minucie gola strzelił Mateusz Kichowicz.

Prowadzenie gospodarzy podwyższył piłkarz Błękitnych. Samobójcze trafienie zanotował Aleksander Theus.

W drugiej połowie goli nie było. Kto wie jednak, co by się stało, gdyby w 86 minucie Błękitni wykorzystali karnego. Jedenastki nie wykorzystał jednak Dawid Polkowski i stargardzki zespół nie miał już szans choćby na remis.