Błękitni grali z Motorem. Ach, ten doliczony czas gry

Grzegorz Drążek
W trzeciej kolejce II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard grali na wyjeździe z Motorem Lublin. Były cztery gole. Wynik 2:2.

Stargardzki zespół w dzisiejszym spotkaniu prowadził już 2:0. W 15 minucie karnego wykorzystał Dawid Polkowski, a w 40 minucie gola strzelił Oskar Ryk. To druga bramka w sezonie Ryka. Pierwszą strzelił tydzień wcześniej w meczu w Stargardzie z Wigrami Suwałki.

Błękitni nie utrzymali jednak prowadzenia. W drugiej połowie spotkania to gospodarze strzelali gole. W 58 minucie bramkę strzelił Tomasz Swędrowski. Ten sam piłkarz ponownie wpisał się na listę strzelców w samej końcówce meczu. Wyrównującego gola strzelił w doliczonym czasie, w 93 minucie.

Błękitni Stargard wygrali z Wigrami Suwałki. Zobacz zdjęcia ...

Skład Błękitnych: Rzepecki, Sitkowski, Ostrowski, Kujawa, Theus, Polkowski (76 Klimek), Starzycki (85 Bednarski), Krawczyn, Cywiński, Ryk (69 Rajch), Bochnak (85 Kaczmarek)

Błękitni Stargard są na ósmym miejscu w tabeli II ligi. Stargardzki zespół ma 4 punkty. W niedzielę grać jednak będzie jeszcze kilka zespołów, które są niżej w tabeli, a mają tylko punkt mniej niż Błękitni. Na pierwszym miejscu w tabeli jest Chojniczanka Chojnice, która jako jedyna po trzech spotkaniach ma komplet 9 punktów.