Błękitni grali ze Stalą Rzeszów. Pięć goli w Stargardzie ZDJĘCIA

W szóstej serii spotkań II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard mierzyli się 30 września u siebie ze Stalą Rzeszów. Stargardzki zespół przegrał 0:5.

Przed dzisiejszym spotkaniem w Stargardzie Błękitni mieli 4 punkty, a Stal 10 pkt. Stargardzki zespół grał o przełamanie po trzech meczach bez zwycięstwa i po dwóch kolejnych porażkach.

Przełamania Błękitnych nie było. Wręcz przeciwnie, skończyło się rozbiciem stargardzkiego zespołu. Błękitni przegrali 0:5.

Po pierwszej połowie było 0:1. W 15 minucie gola strzelił Krystian Pieczara. W 58 minucie prowadzenie gości podwyższył Wiktor Kłos. Później bramki strzelali, w 61 minucie Damian Michalik, w 77 minucie Błażej Szczepanek, a w doliczonym czasie, w 92 minucie karnego wykorzystał Grzegorz Goncerz.

Błękitny stadion w Stargardzie. Piłkarze i piłkarki, młodsi ...

Kolejne spotkanie Błękitni Stargard rozegrają w sobotę, 3 października, na wyjeździe z Sokołem Ostróda.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani