Błękitni rozpoczęli sezon. Dwa gole w Kaliszu

Błękitni Stargard zainaugurowali sezon 2020/2021 w piłkarskiej II lidze. W pierwszym spotkaniu mierzyli się dzisiaj na wyjeździe z beniaminkiem z Kalisza. Przegrali 0:2.

Inauguracja nie wypadła pomyślnie dla stargardzkiego drugoligowca. Błękitni Stargard przegrali na wyjeździe z KKS 1925 Kalisz 0:2.

Gospodarze zdobywali gole w drugiej połowie. W 63 minucie bramkę strzelił Robert Tunkiewicz, a w 93 minucie Mateusz Majewski.

Skład Błękitnych: Rzepecki, Sitkowski, Ostrowski, Kujawa, Theus, Krawczun, Rajch (56 Kaczmarek), Klimek (72 Sawczak), Ryk, Polkowski, Bochnak (89 Lis)

Kolejne spotkanie ligowe Błękitni rozegrają w sobotę, 5 września. O godzinie 13 zagrają w Stargardzie z Wigrami Suwałki.