Błękitni Stargard gotowi do gry w II lidze. Strzelili trzy gole w ostatnim sparingu. ZDJĘCIA

Drugoligowi Błękitni Stargard rozegrali ostatni mecz kontrolny przed wznowieniem rozgrywek II ligi piłkarskiej. Na boisku w Stargardzie wygrali z trzecioligowym Chemikiem Police 3:1. Obejrzyjcie zdjęcia z ostatniego sparingu w Stargardzie, autorstwa Tadeusza Surmy.

Ostatni sparing stargardzkiego zespołu przed wznowieniem rozgrywek II ligi rozegrany został w minioną sobotę, 20 lutego na boisku ze sztuczną trawą na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Rywalem stargardzkiego drugoligowca był plasujący się na dwudziestym miejscu w grupie 2 III ligi Chemik Police.

Pierwsi w sparingu gola strzelili przyjezdni. W 4 minucie bramkę dla Chemika zdobył Michał Chyrek. Później do głosu doszli gospodarze i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. W 13 minucie bramkę dla Błękitnych strzelił Błażej Starzycki, a w 36 minucie trafienie zanotował Jan Andrzejewski.

W drugiej połowie padła jedna bramka. Jej autorem był Filip Karmański. Piłkarze stargardzkiego zespołu ustalił wynik spotkania w 76 minucie.

To był ostatni sparing Błękitnych przed wznowieniem rozgrywek II ligi piłkarskiej. W niedzielę, 28 lutego stargardzki zespół zagra o punkty u siebie ze Śląskiem II Wrocław.

Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin. Trzy gole w 6 minut w ...

W przerwie zimowej Błękitni Stargard rozegrali osiem sparingów. Trzy wygrali, pięć przegrali. Pokonali Vinetę Wolin (IV liga) 3:0, Gwardię Koszalin (III liga) 3:0 i Chemika Police (III liga) 3:1. Przegrali z Flotą Świnoujście (III liga) 0:1, Pogonią II Szczecin (III liga) 2:4, Polonią Środa Wielkopolska (III liga) 1:4, Kotwicą Kołobrzeg (III liga) 0:2, Bałtykiem Koszalin (III liga) 0:2.

Błękitni Stargard - Chemik Police 3:1 (2:1)

Bramki: Starzycki 13, Andrzejewski 36, Karmański 76 - Chyrek 4.

Błękitni: Weinzettel (70 Sasiak), Andrzejewski (70 Theus)Kujawa, Wajsak, Sitkowski (75 Sawczak), Kwiatkowski (66 Niedojad), Karmański, Cywiński (55 Krawczun), Bochnak (75 Groński), Starzycki, Brzeziański (55 Kaczmarek).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani