Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin. Trzy gole w 6 minut w sparingu w Stargardzie ZDJĘCIA

Na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie 6 lutego 2021 rozegrany został sparing pomiędzy drugoligowymi Błękitnymi Stargard i trzecioligową Gwardią Koszalin.

Stargardzki drugoligowiec był górą w tej towarzyskiej potyczce. Błękitni wygrali 3:0.

Wszystkie gole zostały strzelone w drugiej połowie, w ciągu sześciu minut.

Stargardzki zespół objął prowadzenie w 73 minucie, podwyższył je w 77 minucie, a wynik ustalił w 79 minucie.

Kolejny sparing Błękitnych w sobotę, 13 lutego. O godzinie 12 stargardzki drugoligowiec zagra z trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg.