Błękitni Stargard pokonali Akademię Piłkarką Reissa Poznań w lidze 19-latków

Zespół dziewiętnastolatków Błękitnych Stargard rywalizuje w lidze makroregionalnej. W ostatnim meczu w Stargardzie pokonał Akademię Piłkarską Reissa Poznań 3:1. Obejrzyjcie galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy.

Spotkanie pomiędzy Błękitnymi Stargard i Akademią Piłkarską Reissa Poznań rozegrane zostało 23 maja 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Po pierwszej połowie stargardzki zespół wygrywał 1:0. Gola w 34 minucie strzelił Hubert Antoniak. W drugiej połowie strzelone zostały trzy bramki. Pierwsza była samobójcza. W 55 minucie do swojej bramki piłkę skierował zawodnik AP Reissa Marcin Stoiński i Błękitni prowadzili 2:0.

W 77 minucie goście wyrównali. Gola strzelił Maksymilian Sobkowiak. Wynik w 85 minucie ustalił Dawid Wróbel, który strzelił trzeciego gola dla Błękitnych.

Błękitni Stargard plasują się na czwartym miejscu w tabeli grupy B ligi makroregionalnej. Mają 15 punktów. Akademia Piłkarska Preissa jest na siódmym miejscu (7 pkt). W grupie tej rywalizuje osiem zespołów. Liderem jest Warta Poznań (20 pkt).