Błękitni Stargard przełamali się w III lidze. Strzelali gole w drugiej połowie

Grzegorz Drążek
Tadeusz Surma
Udostępnij:
W trzynastej kolejce spotkań grupy 2 III ligi Błękitni Stargard wygrali w Szczecinie z rezerwami Pogoni 2:1. Stargardzki zespół wygrał po pięciu meczach bez zwycięstwa.

Pogoń II Szczecin podejmowała Błękitnych Stargard w piątek, 15 października 2021 roku. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. W 23 minucie na prowadzenie Pogoń wyprowadził Oskar Kalenik. Po pierwszej połowie szczeciński zespół wygrywał 1:0.

Błękitni nie zanotowali jednak szóstego kolejnego spotkania bez zwycięstwa. W drugiej połowie zdobyli dwie bramki. W 56 minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Kwiatkowski, a osiem minut później wynik ustalił Konrad Prawucki. Błękitni wygrali 2:1.

Błękitni po dzisiejszym zwycięstwie awansowali na piąte miejsce w tabeli. Stargardzki zespół ma 21 punktów. Pierwsza Olimpia Grudziądz ma dziewięć punktów więcej.

Kolejne spotkanie Błękitni Stargard także rozegrają na wyjeździe. W sobotę 23 października ich rywalem będzie Unia Janikowo.

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą