Błękitni Stargard - Skra Częstochowa. Gol na wagę zwycięstwa w 90 minucie ZDJĘCIA

Piąte zwycięstwo w sezonie 2020/2021 w II lidze piłkarskiej odnieśli Błękitni Stargard. Na swoim terenie pokonali Skrę Częstochowa 1:0. Obejrzyjcie galerię zdjęć ze zwycięskiego spotkania.

Błękitni Stargard grali ze Skrą Częstochowa w siedemnastej serii spotkań II ligi. W minioną sobotę wygrali w Stargardzie 1:0.

To było szczęśliwe zwycięstwo stargardzkiego zespołu. Gola na wagę trzech punktów zdobyli w ostatnich fragmentach spotkania. W 90 minucie na listę strzelców wpisał się Hubert Krawczun. To inna sytuacja niż zwykle, bo wcześniej to rywale strzelali Błękitnym gole w ostatnich minutach. Tym razem to stargardzki zespół zaskoczył przeciwnika.

Stargardzki zespół odniósł piąte zwycięstwo w sezonie. Ma też dwa remisy i dziewięć porażek. Błękitni plasują się na czternastym miejscu w tabeli. Siedemnasty zespół, który jako pierwszy zagrożony jest degradacją, ma trzy punkty mniej.

Błękitny stadion w Stargardzie. Piłkarze i piłkarki, młodsi ...

Przed drugoligowcami jeszcze jedna seria spotkań w tym roku. 12 grudnia Błękitni zagrają na wyjeździe z Garbarnią Kraków.