Błękitni Stargard wreszcie wygrali w II lidze. Zobaczcie, jak pokonali rezerwy Lecha Poznań ZDJĘCIA

Po czterech meczach bez zwycięstwa, stargardzki drugoligowiec wywalczył komplet punktów. W zaległm spotkaniu pokonał u siebie Lecha II Poznań 1:0. Obejrzyjcie galerię zdjęć Tadeusza Surmy

Błękitni Stargard przełamali niemoc w II lidze i po trzech porażkach zaczęli zdobywać punkty.

Na zwycięstwo trzeba było jednak poczekać, bo najpierw, w minioną sobotę, Błękitni zremisowali na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 2:2. To był szczęśliwy remis. Jakub Ostrowski strzelił gola na wagę remisu w 90 minucie. Wcześniej gola w stargardzkiej drużynie strzelił Damian Niedojad, który wszedł na boisku w 66 minucie, a bramkę strzelił 3 minuty później.

W kolejnym spotkaniu było już zwycięstwo. Wczoraj, 18 listopada Błękitni w zaległym spotkaniu wygrali u siebie z Lechem II Poznań 1:0, po golu Mateusza Bochnaka.

Błękitny stadion w Stargardzie. Piłkarze i piłkarki, młodsi ...

Błękitni Stargard awansowali w tabeli II ligi o cztery miejsca. W najbliższą niedzielę, 22 listopada o godzinie 13 zagrają na swoim terenie ze Zniczem Pruszków