Błękitni Stargard zacięli się w II lidze. ZDJĘCIA z meczu z Pogonią Siedlce

Po trzech kolejnych porażkach sytuacja Błękitnych Stargard nie jest najlepsza. Stargardzki zespół jest w tabeli II ligi tylko jedno miejsce wyżej nad strefą, która oznacza degradację. Wczoraj Błękitni przegrali u siebie z Pogonią Siedlce 1:2. Obejrzyjcie zdjęcia tego spotkania

Wczoraj Błękitni Stargard grali w dwunastej kolejce II ligi piłkarskiej z Pogonią Siedlce. Gospdoarze przegrali 1:2.

Błękitni mieli lepszy moment rozgrywek ligowych na początku października, kiedy pokonali na wyjeździe Sokó Ostróda 2:0 i u siebie Hutnika Kraków 1:0. Później byłą dwutygodniowa przerwa spowodowana zakażeniami Covid-19, albo w stargardzkiem klubie albo w rezerwach poznańskiego Lecha, z którymi mieli grać. Po przerwie Błękitni już tylko przegrywają.

30 paździenrika w zaległym spotkaniu stargardzki zespół został rozbity w Katowicach przez GKS. Przegrał 0:5. 4 listopada uległ na wyjeździe Górnikowi Polkowice 1:2. A w minioną niedzielę przegrału siebie z Pogonią Siedlce 1:2.

W spotkaniach z Górnikiem i Pogonią rywale strzelali zwycięskie bramki w ostatnich minutach. W stargardzkiej drużynie gola strzelił Przemysław Brzeziański.

Błękitni w kolejnym spotkaniu zagrają w sobotę, 14 listopada na wyjeździe z Olimpią Grudziądz.