Błękitni Stargard - Znicz Pruszków. 7 goli! Mamy ZDJĘCIA z meczu bez kibiców

Błękitni Stargard pokonali w dwudziestej czwartej kolejce II ligi piłkarskiej. Spotkanie z powodu epidemii koronawirusa odbyło się bez publiczności. Nasz fotoreporter był na meczu. Obejrzyjcie galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy.

Wielka szkoda, że takiego meczu nie mogli obejrzeć kibice. Rzadko się zdarza, by w spotkaniu Błękitnych padło aż siedem goli. I co najważniejsze, więcej strzelił ich stargardzki zespół.

Błękitni Stargard wygrali dzisiaj ze Zniczem Pruszków 4:3. W 4 minucie bramkę strzelił Hubert Sadowski. W 21 minucie na 2:0 podwyższył Wojciech Fadecki, który wykorzystał karnego. Goście odpowiedzieli trafieniem w 33 minucie Pawła Tarnowskiego. Jeszcze przed przerwą gospodarze powiększyli przewagę, a gola w 37 minucie strzelił Jakub Ostrowski.

W drugiej połowie najpierw kontaktową bramkę strzelili goście. W 49 minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Czarnowski. Błękitni ponownie odpowiedzieli trafieniem. W 64 minucie na 4:2 podwyższył Patryk Paczuk. W 86 minucie karnego w zespole przyjezdnym wykorzystał Dariusz Zjawiński.

Wynik już się nie zmienił. Błękitni Stargard wygrali 4:3 i awansowali na siódme miejsce w tabeli. Stargardzki zespół ma 35 punktów. W najbliższą sobotę Błękitni zagrają na wyjeździe z ostatnim w tabeli Gryfem Wejherowo.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani