Błękitni Stargard - Znicz Pruszków na ZDJĘCIACH. Nie pomógł zryw w końcówce

Pięć goli strzelili piłkarze Błękitnych Stargard i Znicza Pruszków w spotkaniu pomiędzy tymi zespołami w czternastej kolejce II ligi. Na stargardzkim stadionie triumfowali goście. Błękitni przegrali 2:3.

Po czternastu kolejkach II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard plasują się na czternastym miejscu w tabeli. Po trzynastu kolejkach stargardzki zespół był dwie pozycje wyżej w klasyfikacji. W meczu ze Zniczem nie wywalczył jednak punktów.

Błękitni przez większość spotkania grali w dziesiątkę. W 17 minucie czerwoną kartkę obejrzał Krystian Kujawa. I już dwie minuty później goście wyszli na prowadzenie, a jeszcze w pierwszej połowie strzelili drugiego gola.

W drugiej połowie najpierw przyjezdni powiększyli prowadzenie. 77 minucie było 0:3. Ale gospodarze nie rezygnowali. W końcowych minutach były wielkie emocje.

W 85 minucie gola w ekipie gospodarzy strzelił Jakub Ostrowski. A minutę później było 2:3. Bramkę kontaktową strzelił Mateusz Bochnak. Goście na więcej jednak nie pozwolili gospodarzom i wygrali w Stargardzie 3:2.

Błękitny stadion w Stargardzie. Piłkarze i piłkarki, młodsi ...

W kolejnym spotkaniu Błękitni Stargard zagrają 28 listopada w piętnastej kolejce II ligi na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Szesnasta seria spotkań odbędzie się 2 grudnia, ale stargardzki zespół będzie wtedy pauzował.