Cztery gole w meczu rezerw Błękitnych Stargard. Ostatni w 91 minucie. ZDJĘCIA

Grzegorz Drążek
Rezerwy Błękitnych Stargard rozegrały kolejne spotkanie w zachodniopomorskiej IV lidze piłkarskiej. Na swoim terenie mierzyły się z Raselem Dygowo. Byłremis 2:2. Obejrzyjcie galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy.

Spotkanie rezerw Błękitnych Stargard i Rasela Dygowo rozegrane zostało 13 marca 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

W sobotnim meczu strzelone zostały cztery gole. Dwa w pierwszej połowie i dwa w drugiej.

Na prowadzenie gości wyprowadził już w 2 minucie meczu Mateusz Jasiński. Gospodarze odpowiedzieli w 26 minucie trafieniem Wojciecha Kacprzyka. W drugiej części Rasel ponownie objął prowadzenie. Swojego drugiego gola w tym spotkaniu w 56 minucie strzelił Mateusz Jasiński.

Rasel nie wygrał jednak tego meczu. Rezerwy Błękitnych Stargard bramkę na wagę remisu zdobył w doliczonym czasie. W 91 minucie gola strzelił Kamil Walków.

Rezerwy Błękitnych Stargard są na przedostatnim, dwudziestym miejscu w tabeli zachodniopomorskiej IV ligi. W dwudziestu dwóch meczach zgromadziły 22 punkty. Ostatnia Sparta Węgorzyno ma 18 pkt.

Trzy gole w derbach Stargardu. Zwycięzca został liderem tabe...

Liderem tabeli jest Vineta Wolin, która ma 49 punktów. Punkt mniej ma drugi czwartoligowiec ze Stargardu - Polski Cukier Kluczevia. On w miniony weekend pauzował.

Grali natomiast Biali Sądów. reprezentant gminy Dolice 13 marca 2021 roku zremisowali na wyjeździe z Darłovią Darłowo 1:0. Gola w Białych w 20 minucie strzelił Sebastian Inczewski. Wcześniej, w 15 minucie bramkę w Darłovii strzelił Kamil Bazyli. Biali są w tabeli na siómym miejscu. Mają 35 punktów.