Feniks Stargard najlepszy! Brawa dla stargardzkich zapaśników. Co chwilę stawali na podium ZDJĘCIA

Feniks Pesta Stargard
Reprezentanci Feniksa Pesty Stargard wzięli udział w V Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym Młodzików i Dzieci w Osielsku. Feniks zwyciężył w klasyfikacji klubowej, a zapaśnicy stargardzkiego klubu zdobyli dwa pierwsze miejsca, dwa drugie, pięć trzecich

Ogólnopolski turniej zapaśniczy w Osielsku odbył się w miniony weekend, 14 i 15 listopada 2020 roku.

- Na zawodach w Osielsku udział wzięło 20 klubów sportowych, w tym 120 zawodników z 5 województw - informują trenerzy Feniksa Pesty Stargard. - Zawody możemy uznać za bardzo udane. Nasza niezawodna drużyna LKS Feniks Pesta Stargard zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W Osielsku wystąpiło siedemnastu zawodników Feniksa Pesty Stargard.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Kuba Król (kategoria wagowa 41 kilogramów) i Filip Pawlikowski (62 kg).

Na drugim miejscu uplasowali się Nadia Tymejczyk (28 kg), Mateusz Kwarciak (33 kg).

Trzecie miejsce zajęli Oliwia Jędrzejczak (34 kg), Zuzanna Sokołowska (37 kg), Bartosz Bluj (62 kg), Łukasz Gocół (48 kg), Mateusz Kubiak (37).

Sandra Piechocka (5 miejsce, kategoria 25 kg)