Festiwal goli w meczu rezerw Błękitnych Stargard z Hutnikiem Szczecin

W meczu zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej pomiędzy rezerwami Błękitnych Stargard i Hutnikiem Szczecin strzelono dziewięć goli. Sześć było autorstwa zespołu ze Stargardu. Obejrzyjcie galerię zdjęć tego meczu, autorstwa Tadeusza Surmy.

Błękitni II Stargard i Hutnik Szczecin rywalizowali w niedzielę, 30 maja 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Po pierwszej połowie stargardzki zespół wygrywał 3:1. W 3 minucie gola dla gospodarzy strzelił Krystian Mądrowski, a w 16 minucie prowadzenie podwyższył Jakub Koczorowski. Goście zdobyli kontaktowego gola w 36 minucie, a jego autorem był Jakub Pożyczka. Krótko przed przerwą, w 44 minucie trzecią bramkę dla Błękitnych, a drugą swoją, strzelił Mądrowski.

W drugiej połowie strzelono pięć goli. Najpierw dwa trafienia zanotowali goście. W 59 minucie gola strzelił Daniel Augusto, a w 61 minucie swoje drugie trafienie zanotował Pożyczka i doprowadził do remisu. Później gole zdobywali tylko gospodarze. W 68 minucie na listę strzelców wpisał się Jarosław Piskorz, w 82 minucie Oskar Ryk, a w 94 minucie kolejne trafienie zanotował Piskorz.

Rezerwy Błękitnych Stargard pokonały Hutnika Szczecin 6:3. W tabeli są na dwunastym miejscu. Mają 46 punktów. Liderem jest inny stargardzki zespół, Polski Cukier Kluczevia. Lider w minioną sobotę pokonał MKP Szczecinek 3:0. Kluczevia ma 74 punkty i o dwa punkty wyprzedza drugą Vinetę Wolin. Na ósmym miejscu jest trzeci przedstawiciel powiatu stargardzkiego. Biali Sądów mają 49 punktów. W minioną niedzielę pokonali Polonię Płoty 3:0.

W kolejnym spotkaniu Błękitni II Stargard zagrają 3 czerwca na wyjeździe z Regą Trzebiatów (10 miejsce, 47 punktów). Polski Cukier Kluczevia zagra w Szczecinie z Hutnikiem (4 miejsce, 54 pkt). Biali zmierzą się na wyjeździe z Lechem Czaplinek (16 miejsce, 42 pkt).