Festiwal strzelecki juniorów młodszych Błękitnych Stargard. Cztery gole Maćka, trzy Mikołaja, dwa Staszka

Grzegorz Drążek
W ostatnich dwóch spotkaniach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych Błękitni Stargard zdobyli 19 bramek. W minioną niedzielę pokonali u siebie Gwardię Koszalin 9:0. Obejrzyjcie zdjęcia tego meczu.

Juniorzy młodsi Błękitnych Stargard grali z Gwardią Koszalin w niedzielę, 17 października 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Stargardzki zespół wygrał 9:0. W pierwszej połowie strzelono cztery gole. Po dwa trafienia zanotowali Maciej Rodzoch i Mikołaj Kober. W drugiej połowie kolejne swoje dwie bramki strzelił Rodzoch, jeszcze jedną dołożył Kober, a dwa gole zdobył Stanisław Piątek.

To drugie kolejne wysokie zwycięstwo Błękitnych Stargard w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. 10 października wygrali na wyjeździe z Chemikiem Police 10:3. Błękitni po dziesięciu spotkaniach mają 24 punkty i są na drugim miejsc u w tabeli. Wyżej są tylko Żaki II Szczecin. Lider ma 25 pkt.

W Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych rywalizuje także drugi zespół Błękitnych Stargard. Ma 12 punktów i jest na dziewiątym miejscu. W minioną sobotę, 16 października 2021 roku, pokonał u siebie Pogoń Barlinek 6:0. Dwa gole strzelił Dawid Penier, po jednym Hubert Nowak, Jakub Piskorz, Alan Szczerbiak, Filip Chiczewski.