Grali nasi czwartoligowcy. Dwaj dali się zaskoczyć w ostatnich minutach

W zachodniopomorskiej IV lidze kolejne spotkania rozegrały zespoły ze Stargardu. Tylko jeden cieszył się ze zdobycia punktów.

Wszyscy reprezentanci powiatu stargardzkiego w jedenastej kolejce IV ligi grali na boiskach rywali.

Najlepiej spisał się Polski Cukier Kluczevia, który pokonał Wieżę Postomino 2:0. Oba gole strzelił Piotr Surma. Stargardzki zespół wygrał po dwóch kolejkach bez zwycięstwa.

Innym reprezentantom powiatu stargardzkiego tak dobrze nie poszło. Rezerwy Błękitnych Stargard przegrały z Polonią Płoty 3:4 i to było ich piąte kolejne spotkanie bez wygranej. Bramki w stargardzkiej drużynie strzelili Bartłomiej Zdunek, Tomasz Purczyński, Olaf Gwóźdź. Polonia zwycięskiego gola strzeliła w 90 minucie. Porażkę zanotowali też Biali Sądów. Ulegli Gryfowi Kamień Pomorski 0:2. Gospodarze strzelili gole w 87 i 93 minucie. Biali przegrali po trzech kolejnych meczach bez porażki.

Derby powiatu stargardzkiego w IV lidze. Kluczevia grała z B...

W najbliższy weekend kolejne spotkania. Nasz zespoły zagrają u siebie. W sobotę, 3 października Polski Cukier Kluczevia z Polonią Płoty (godzina 13), Biali z Iskierką Śmierdnica (14), a w niedzielę, 4 października Błękitni II z Lechem Czaplinek (16.30).

W tabeli spośród klubów reprezentujących powiat stargardzki najwyżej sklasyfikowani są Biali Sądów. Plasują się na ósmym miejscu. Polski Cukier Kluczevia jest dwunasta. Na ostatnim, dwudziestym pierwszym miejscu są Błękitni II Stargard.