Grały rezerwy Błękitnych. Pięć goli w Stargardzie. Czas na derby powiatu stargardzkiego

W trzynastej kolejce spotkań zachodniopomorskiej IV ligi Błękitni II Stargard przegrali z Raselem Dygowo 2:3. Obejrzyjcie zdjęcia tego spotkania, autorstwa Tadeusza Surmy.

Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę, 24 października 2021 roku, na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Pierwsi bramkę zdobyli Błękitni. W 12 minucie gola strzelił Paweł Pelikan. Goście wyrównali w 20 minucie, a autorem bramki był Mikołaj Duwe. Jeszcze przed przerwą Rasel wyszedł na prowadzenie. W 25 minucie gola strzelił Andrzej Wojciechowski.

W drugiej połowie Błękitni wyrównali. Pomogli im w tym rywale, ponieważ w 57 minucie bramkę samobójczą strzelił Jakub Poznanski. W 65 minucie zwycięskiego gola w ekipie gości strzelił Michał Szubert.

Rezerwy Błękitnych Stargard mają 9 punktów i plasują się na osiemnastym miejscu w tabeli zachodniopomorskiej IV ligi. Niżej są tylko Pogoń Połczyn Zdrój (7 pkt) i Zefir Wyszewo (6 pkt).

W najbliższą sobotę, 30 października 2021 roku rezerwy Błękitnych rozegrają kolejny mecz w IV lidze. To będą derby powiatu stargardzkiego. Rywalem będą Biali Sądów. Przedstawiciel gminy Dolice ma 24 punkty i jest na piątym miejscu w tabeli. Mecz w Sądowie rozpocznie się o godzinie 14.