Jak nie idzie, to nie idzie. Błękitni Stargard i Kluczevia Stargard nie wygrywają w III lidze

W dwunastej serii spotkań w grupie 2 III ligi zespoły ze Stargardu zdobyły tylko punkt. Błękitni bezbramkowo zremisowali u siebie z GKS Przodkowo. Kluczevia przegrała na wyjeździe ze Świtem Skolwin 0:3.

Na swoim terenie grali Błękitni Stargard. W sobotę, 9 października 2021 roku, podejmowali na stadionie przy ulicy Ceglanej GKS Przodkowo.

Błękitni mieli za zadanie przerwać serię meczów bez wygranej. Cztery ich poprzednie spotkania to remis i później trzy porażki. Tym razem nie dali się pokonać, ale i nie zwyciężyli. Spotkanie z GKS bezbramkowo zremisowali. To więc piąty kolejny mecz bez zwycięstwa. Błękitni nie są już w górnych rejonach tabeli. Plasują się na ósmym miejscu. Mają 18 punktów. Czołówka im jednak odjechała. Lider Olimpia Grudziądz ma 12 punktów więcej, a wicelider Kotwica Kołobrzeg jedenaście.

Jeszcze gorzej wiedzie się beniaminkowi III ligi ze Stargardu. Polski Cukier Kluczevia ani razu jeszcze nie wygrał. W minioną sobotę przegrał na wyjeździe ze Świtem Skolwin 0:3. W pierwszej połowie samobójcze trafienie zanotował Kamil Bartoszyński, a w drugiej części gole w drużynie gospodarzy strzelili Paweł Krawiec i Adam Ładziak. Kluczevia ma tylko trzy punkty i zajmuje ostatnie, osiemnaste miejsce w tabeli. Kiepski start sezonu nie oznacza jednak, że jest on cały stracony. Jarota Jarocin, która plasuje się piętnastym miejscu, czyli pierwszym bezpiecznym, ma tylko siedem punktów więcej niż Polski Cukier Kluczevia Stargard.

Przed trzecioligowcami kolejne spotkania. Błękitni w piątek o godzinie 19 zagrają w Szczecinie z rezerwami Pogoni. Kluczevia w sobotę o godzinie 14 zmierzy się na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie z Unią Janikowo.