Juniorzy Błękitnych grali z Chemikiem Bydgoszcz. Cztery gole, w tym dwa samobójcze

W lidze makroregionalnej U19 kolejne spotkanie rozegrali Błękitni Stargard. Na swoim terenie zremisowali z Chemikiem Bydgoszcz 2:2. Wynik został ustalony w 92 minucie, po samobójczym trafieniu gospodarzy. Obejrzyjcie zdjęcia Tadeusza Surmy

Spotkanie Błękitnych i Chemika w grupie B ligi makroregionalnej zostało rozegrane w środę, 9 czerwca 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie. To był zaległy mecz szóstej serii spotkań.

Już w 1 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Gola strzelił Mateusz Frankowski. W 21 minucie Chemik wyrównał, po trafieniu Macieja Sobczyka. Ponownie na prowadzenie Błękitni wyszli w 42 minucie. Pomogli w tym goście. Samobójcze trafienie zanotował bowiem Paweł Muzyka.

W drugiej połowie długo wynik się nie zmieniał. Po 90 minutach wciąż było 2:1. Ale w doliczonym czasie wynik się zmienił. Tym razem to gospodarze pomogli gościom. W 92 minucie samobójcze trafienie zanotował Mikołaj Winiecki.

Błękitni Stargard zremisowali z Chemikiem Bydgoszcz 2:2. w Tabeli grupy B ligi makroregionalnej stargardzki zespół plasuje się na czwartym miejscu. Ma 17 punktów. Chemik jest trzeci (18 pkt). Na pierwszym miejscu jest Warta Poznań (26 pkt). Rywalizuje w tej grupie osiem zespołów.

Kolejne spotkanie Błekitni rozegrają 12 czerwca 2021 roku, na wyjeździe z Jantarem Ustka (8 miejsce, 5 pkt).