Juniorzy młodsi Błękitnych Stargard zaszaleli. Wszystkie rodzaje hat-tricków

W trzynastej kolejce spotkań Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych Błękitni Stargard pokonali MKP Szczecinek 13:1. Bramki w stargardzkiej drużynie strzelało trzech zawodników. Obejrzyjcie zdjęcia Tadeusza Surmy

Spotkanie juniorów młodszych Błękitnych i MKP rozegrane zostało w niedzielę, 31 października 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Hat-tricka i to podwójnego zanotował Brajan Kwiatkowski. Młody piłkarz stargardzkiego klubu strzelił trzy gole w pierwszej połowie i trzy w drugiej. A do tego, w pierwszej połowie strzelał wszystkie swoje bramki jedna po drugiej, nikt nie przedzielił golami jego trafień. Na listę strzelców Brajan wpisał się w tym spotkaniu w 11, 19, 26, 63, 69, 73 minucie.

Cztery gole strzelił Mikołaj Kober. Też więc zanotował hat-tricka, choć nie takiego klasycznego. W pierwszej połowie bramki zdobywał w 7 i 38 minucie, a w drugiej w 59 i 80 minucie. Hat-trickiem może pochwalić się także Stanisław Piątek, który trzy gole strzelił w drugiej połowie, w 56, 61, 64 minucie.

MKP Szczecinek jedynego gola strzelił w doliczonym czasie pierwszej połowy. Bramkę na 1:5 strzelił Maksymilian Stanisławczyk.

Juniorzy młodsi Błękitnych Stargard mają 27 punktów i są na trzecim miejscu w tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Mają dziewięć zwycięstw, dwie porażki. Na pierwszym miejscu jest zespół Żaki Szczecin, który ma 30 punktów, a na drugim Żaki II Szczecin (28 pkt). W lidze tej grają także Błękitni II Stargard. Mają 12 punktów i są na jedenastym miejscu. W minioną niedzielę Błękitni II przegrali w Stargardzie z Fase Szczecin 0:4.

W Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych sklasyfikowanych jest szesnaście zespołów. MKP Szczecinek ma 13 punktów i jest na dziesiątym miejscu. Fase Szczecin ma 20 punktów i jest szósty.