Kluby ze Stargardu dalej nie przegrywają w III lidze. Wygrana jednego, remis drugiego

W siódmej kolejce grupy 2 III ligi piłkarskiej oba stargardzkie zespoły nie przegrały. Błękitni pokonali w Bydgoszczy Zawiszę 4:1, a Polski Cukier Kluczevia zremisował w Stargardzie z Pogonią Nowe Skalmierzyce 1:1. Obejrzyjcie zdjęcia z meczu Kluczevii w Stargardzie

To druga kolejna kolejka spotkań w III lidze, kiedy oba zespoły ze Stargardu nie przegrały.

Błękitni Stargard kontynuują zwycięską serię. W Bydgoszczy odnieśli piąte ligowe zwycięstwo. W środę, 8 września 2021 roku pokonali Zawiszę 4:1. Trzy gole strzelił Damian Niedojad. Na listę strzelców wpisywał się w 43, 55, 64 minucie. Czwartą bramkę strzelił w 90 minucie Marcin Rajch. Błękitni mają 16 punktów i awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Wyżej są tylko Olimpia Grudziądz (18 pkt) i Kotwica Kołobrzeg (16)

Ostatni w tabeli Polski Cukier Kluczevia nie przegrał drugiego kolejnego spotkania. Po remisie w Toruniu z Elaną 1:1 w minioną środę zremisował w Stargardzie z Pogonią Nowe Skalmierzyce 1:1. Stargardzki zespół ma czego żałować, ponieważ goście wyrównującego gola strzelili w 88 minucie. Wcześniej, w 37 minucie bramkę w stargardzkiej drużynie strzelił Jakub Kuzio. Polski Cukier Kluczevia ma 2 punkty i jest na osiemnastym miejscu

Przed trzecioligowcami kolejne spotkania. Błękitni zagrają u siebie. W sobotę podejmą na stadionie przy ulicy Ceglanej Jarotę Jarocin. Początek meczu o godzinie 13. Natomiast Polski Cukier Kluczevia zagra w niedzielę o godzinie 15 na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin (16 miejsce, 5 punktów).

To będzie szczególnie ważne spotkanie dla beniaminka. Kluczevia ma trzy punkty mniej niż Bałtyk i jeśli stargardzki zespół chce przesunąć się w górę tabeli, musi zdobywać punkty w takich meczach.