Kluczevia już wygrywa. Orzeł odleciał bez punktów ZDJĘCIA

Wystartowała IV liga. W pierwszym meczu Polski Cukier Kluczevia Stargard wygrał z Orłem Wałcz 2:0. Obejrzyjcie galerię zdjęć z tego meczu, autorstwa Tadeusza Surmy.

Sezon 2020/2021 w zachodniopomorskiej IV lidze już się rozpoczął. 18 lipca Polski Cukier Kluczevia Stargard grał u siebie z Orłem Wałcz.

Przed startem sezonu przedstawiciele Kluczevii zapowiedzieli walkę stargardzkiego zespołu o miejsce w czołowej piątce. Już w pierwszym meczu wywalczył on komplet punktów.

Polski Cukier Kluczevia Stargard wygrał z Orłem Wałcz 2:0. Oba gole strzelił w drugiej połowie, w 62 i 81 minucie. Pierwszą bramkę strzelił Grzegorz Magnuski, a drugą Gracjan Groński.

W zachodniopomorskiej IV lidze grają dwa zespoły ze Stargardu. Rezerwy Błękitnych jednak pauzowały ze względu na nieparzystą liczbę zespołów w tych rozgrywkach. Błękitnym II przypadła pauza już na początku sezonu. W drugiej kolejce zaplanowane są derby Stargardu. Nie odbędą się jednak w najbliższy weekend. Spotkanie zostało przełożone na 12 sierpnia.