Kluczevia - MKP Szczecinek. Lider ze Stargardu nie zwalnia tempa. Raz, dwa i trzy do zera

Polski Cukier Kluczevia Stargard wygrał kolejne spotkanie w zachodniopomorskiej IV lidze. Lider ze Stargardu pokonał MKP Szczecinek 3:0. Obejrzyjcie galerię zdjęć tego meczu, autorstwa Tadeusza Surmy.

Polski Cukier Kluczevia i MKP Szczecinek rywalizowali w niedzielę, 30 maja 2021 roku na stadionie przy ulicy Niemcewicza w Stargardzie.

Po pierwszej połowie stargardzki zespół wygrywał 2:0. W 31 minucie gola dla gospodarzy strzelił Radosław Surma. W 40 minucie prowadzenie podwyższył Kamil Bartoszyński.

W drugiej połowie Kluczevia strzeliła jeszcze jednego gola. W 54 minucie na listę strzelców wpisał się Michał Magnuski.

Polski Cukier Kluczevia Stargard ma 74 punkty i jest liderem zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej. Na drugim miejscu jest Vineta Wolin, która ma dwa punkty mniej.
W kolejnym spotkaniu Kluczevia zagra 3 czerwca 2021 roku na wyjeździe z Hutnikiem Szczecin (4 miejsce, 54 pkt).