Kluczevia przegrywała ze Spartą, ale wzięła się do roboty. Trzy gole pana Michała ZDJĘCIA

W osiemnastej kolejce spotkań zachodniopomorskiej IV ligi Polski Cukier Kluczevia Stargard grała u siebie ze Spartą Węgorzyno 4:2. Stargardzki zespół wygrał 4:2. Obejrzyjcie galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy

Spotkanie rozegrane zostało w świąteczną środę, 11 listopada na stadionie przy ulicy Niemcewicza w Stargardzie.

Polski Cukier Kluczevia w 17 minucie wyszedł na prowadzenie, po bramce Michała Magnuskiego. Kolejne dwa gole był jednak autorstwa gości. Po 64 minutach stargardzki zespół przegrywał 0:2. Oba gole w Sparcie strzelił Charles Nwaogu. Gospodarze nie zrezygnowali z walki o zwycięstwo.

Stargardzki zespół strzelił jeszcze trzy gole. Najpierw kolejne dwa trafienia zanotował Michał Magnuski. Następnie gola strzelił Kamil Bartoszyński. Polski Cukier Kluczevia Stargard pokonał Spartę Węgorzyno 4:2. Stargardzki zespół jest na czwartym miejscu w tabeli. Ma 30 punktów.

Grali stargardzcy czwartoligowcy. ZDJĘCIA z meczów Kluczevii...

W zachodniopomorskiej IV lidze gra jeszcze jeden zespół ze Stargardu. Błękitni II Stargard zremisowali 11 listopada u siebie z Iną Goleniów 0:0. W tabeli są na dwudziestym, przedostatnim miejscu. Mają 15 pkt.

W sobotę, 14 listopada Polski Cukier Kluczevia Stargard zagra w Goleniowie z Iną, a Błękitni II zmierzą się na wyjeździe z Olimpem Gościno