Kluczevia Stargard dalej nie wygrywa w III lidze. Jeden gol to za mało

W trzynastej serii spotkań grupy 2 III ligi Polski Cukier Kluczevia Stargard przegrał u siebie z Unią Janikowo 1:2. Beniaminek ze Stargardu pozostaje bez zwycięstwa. Obejrzyjcie zdjęcia autorstwa Tadeusza Surmy

Spotkanie Polskiego Cukru Kluczevii i Unii rozegrane zostało w sobotę, 16 października 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Kibice Kluczevii nie widzieli jeszcze w tym sezonie zwycięstwa ich zespołu. Kluczevia nie wygrywa ani w Stargardzie ani na wyjazdach. W minioną sobotę chciała się przełamać, ale ponownie bez sukcesu.

Beniaminek ze Stargardu przegrał 1:2. Wszystkie bramki zostały strzelone w pierwszej połowie. Na prowadzenie gości wyprowadził w 5 minucie Mariusz Kryszak. W 23 minucie wyrównał Michał Magnuski. W 25 minucie wynik spotkania ustalił Mariusz Kryszak.

Polski Cukier Kluczevia Stargard ma trzy remisy i dziesięć porażek. Jest na ostatnim miejscu w tabeli. Kolejne spotkanie także rozegra w Stargardzie. W sobotę, 23 października zmierzy się z Bałtykiem Gdynia. W tym spotkaniu powinna powalczyć o przełamanie i pierwszą wygraną. Bałtyk jest na przedostatnim miejscu w tabeli, ma osiem punktów.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani