Krystian Zalewski znów mistrzem Polski! Zdecydowane zwycięstwo w Goleniowie

Paweł Palica
Krystian Zalewski z Barnima Goleniów po raz kolejny został mistrzem Polski w biegu na dystansie 10 km Fot. Paweł Palica
Reprezentujący barwy Barnima Goleniów nie dał dzisiaj szans rywalom. W znakomitym stylu wygrał zorganizowane w Goleniowie mistrzostwa Polski w biegu na 10 tysięcy metrów.

Zawody odbyły się na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Nasz najbardziej utytułowany zawodnik od początku kontrolował bieg i rozegrał go na swoich zasadach. Rywalom zaczął "odjeżdżać" w połowie dystansu, a ostatecznie wygrał bieg z czasem 29:06.39. Drugi na mecie biegacz miał do niego ponad 16 sekund straty, a trzeci - blisko pół minuty. Gratulujemy!

Lech Jaworski, amator fotografii przyrodniczej z Goleniowa, "ustrzelił" walczące na śniegu myszołowy

Skrzydlate drapieżniki Puszczy Goleniowskiej. Walki na śnieg...