Młodzi Błękitni Stargard wygrywają. Juniorzy młodsi strzelili 10 goli w dwóch meczach

Świetnie ostatnio spisuje się zespół juniorów młodszych Błękitnych Stargard. W lidze wojewódzkiej wygrał dwa mecze u siebie. Obejrzyjcie zdjęcia z meczów z Prawobrzeżem Szczecin i AP Gavią Ozimek Choszczno, autorstwa Tadeusza Surmy.

Błękitni Stargard ostatnie dwa mecze w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych rozegrali na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie. W obu zwyciężyli.

24 kwietnia stargardzki zespół pokonał u siebie Prawobrzeże Szczecin 4:1. Po pierwszej połowie to goście prowadzili, ale w drugiej części rozstrzelali się gospodarze. Bramki w Błękitnych strzelili Brajan Kwiatkowski, Jakub Saja, Maciej Rodzoch, Kacper Bogusz.

W miniony poniedziałek, 3 maja, juniorzy młodsi Błękitnych Stargard mierzyli się na swoim terenie z AP Gavią Ozimek Choszczno. Stargardzki zespół wygrał wygrał 6:2. Po pierwszej połowie prowadził 5:0. Strzelcy goli w stargardzkiej drużynie: Makowski 3, Kwiatkowski, Olesiński, Krysiak.

Co za derby w Stargardzie! Sześć goli, w tym dwa w doliczonym czasie

Błękitni Stargard mają 30 punktów i plasują się na piątym miejscu w tabeli Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Na pierwszym miejscu jest Arkonia Szczecin, która ma 41 pkt. Stargardzki zespół kolejne spotkanie ma zaplanowane na 8 maja, u siebie ze Świtem Szczecin, który zajmuje ostatnie, dwunaste miejsce, mając 5 punktów.