MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Nowe miejsca pracy dla psychologów w Stargardzie – MOPS ogłasza nabór

Grzegorz Świstak
Grzegorz Świstak
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stargardzie poszukuje dwóch wykwalifikowanych psychologów gotowych do podjęcia pracy na pełnym etacie. Kandydaci zainteresowani ofertą mają możliwość złożenia swoich aplikacji na dwa wakujące stanowiska do 30 kwietnia bieżącego roku.

Wybrani specjaliści będą odpowiedzialni za dostarczanie wsparcia psychologicznego, przeprowadzanie terapii, diagnozowanie oraz interwencje kryzysowe. Otwarte pozycje są szczególnie istotne ze względu na zaangażowanie w rozwiązywanie problemów przemocy domowej oraz trudności wychowawczych, z którymi mogą borykać się rodziny na terenie powiatu.

Większość obowiązków będzie wykonywana w placówkach oświatowych, gdzie psychologowie będą współpracować z uczniami, ich rodzinami, a także kadrami pedagogicznymi, podkreślając rolę wsparcia psychologicznego w środowisku edukacyjnym.

Aby móc ubiegać się o te stanowiska, kandydaci muszą być absolwentami studiów magisterskich na kierunku psychologia, a dodatkowo mieć uprawnienia do przeprowadzania psychoterapii indywidualnej i rodzinnej. Ogłoszenie podkreśla również, że doświadczenie zawodowe będzie atutem dla osób aplikujących.

Zgłoszenia można dostarczyć osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Warszawskiej 9a, wysłać drogą pocztową bądź za pośrednictwem e-mail na adres: [email protected], włączając do aplikacji CV, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje i ewentualne doświadczenie zawodowe

Wszystkie szczegóły naboru są TUTAJ

od 7 lat
Wideo

Politycy wspominają swoje mamy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na stargard.naszemiasto.pl Nasze Miasto