MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Odnawianie oznakowania drogowego w Stargardzie po zimie

Grzegorz Świstak
Grzegorz Świstak
Wraz z nadejściem wiosny w Stargardzie przystąpiono do corocznych prac mających na celu odświeżenie oznakowania poziomego na jezdniach. Po okresie zimowym, konieczna jest renowacja linii drogowych, które są fundamentalne dla zapewnienia bezpieczeństwa i porządku ruchu drogowego.

W ramach prowadzonych działań, drogowcy zajmują się odnawianiem różnych elementów oznakowania, takich jak linie ciągłe i przerywane, linie pojedyncze oraz podwójne, linie zatrzymania, a także przejścia dla pieszych i różne symbole drogowe. Szczególną uwagę zwraca się na miejsca postojowe dla osób z niepełnosprawnościami, strzałki wskazujące kierunki, a także znaki uzupełniające, które są nieodzownym elementem infrastruktury drogowej.

Istotne jest, by prace odbywały się w optymalnych warunkach pogodowych - suchych i ciepłych dniach, które zapewnią trwałość nowego malowania. Oczekuje się, że wszystkie zaplanowane działania zakończą się najpóźniej do końca maja, pod warunkiem że aura będzie sprzyjająca.

Koszty związane z odnowieniem oznakowania drogowego w tym roku wynoszą ponad 190 000 zł. Ogólna powierzchnia odświeżonych linii i symboli wyniesie około 17 600 m2. Większość prac zostanie wykonana w tradycyjnym białym kolorze, lecz również nie zabraknie oznaczeń w kolorach niebieskim i czerwonym.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „DAJANA”, firmę lokalną, co dodatkowo wspiera regionalny rynek pracy i gospodarkę.

od 7 lat
Wideo

Politycy wspominają swoje mamy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na stargard.naszemiasto.pl Nasze Miasto