Piłkarskie derby w Stargardzie. Kluczevia ograła Błękitnych

Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną trawą na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Tadeusz Surma
W dziewiątej kolejce spotkań zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej rezerwy Błękitnych Stargard przegrały z Polskim Cukrem Kluczevią Stargard 0:2.

Czwartoligowe derby Stargardu rozegrane zostały wczoraj na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie. W roli gospodarza wystąpił zespół Błękitnych II.

W pierwszej połowie nie było bramek. W drugiej strzelone zostały dwie, obie autorstwa Kluczevii. W 48 minucie gola strzelił Kamil Bartoszyński, a w doliczonym czasie, w 94 minucie wynik ustalił Michał Magnuski.

Po dziewięciu kolejkach spotkań Polski Cukier Kluczevia Stargard ma 16 punktów i plasuje się na czwartym miejscu w tabeli IV ligi. Rezerwy Błękitnych Stargard mają 13 pkt i są na ósmym miejscu. Błękitni II mają jeden mecz rozegrany mniej.

W najbliższą sobotę oba stargardzkie zespoły zagrają na wyjazdach. Kluczevia w Wałczu z Orłem, a rezerwy Błękitnych w Wolinie z Vinetą.

Obejrzyj także fragment spotkania II ligi pomiędzy Błekitnymi Stargard i Olimpią Elbląg