Polski Cukier Kluczevia Stargard rozbita przez Kotwicę. 0:4 na otwarcie rundy rewanżowej

Paweł Palica
Kluczevia Stargard przegrała z Kotwicą Kołobrzeg 0:4
Kluczevia Stargard przegrała z Kotwicą Kołobrzeg 0:4 fot. Tadeusz Surma
Kiepski start wiosennej rundy piłkarskiej III ligi odnotowali piłkarze Polskiego Cukru Kluczevii Stargard. Na własnym boisku wyraźnie ulegli Kotwicy Kołobrzeg.

Goście przeważali od pierwszych minut spotkania, kilkukrotnie strzelając na bramkę strzeżoną przez Marka Ufnala. Swojego dopięli w 29. minucie, kiedy to po zamieszaniu w polu karnym piłkę z najbliższej odległości wpakował do siatki Dominik Chromiński.

Stargardzianie bardziej aktywni w ataku byli na początku drugiej połowy. Na niewiele się to niestety zdało, a w 60. minucie swoją premierową bramkę w barwach Kotwicy zdobył Grzegorz Skowroński. Potem gole strzelali jeszcze Michał Graczyk (75′) i Rafał Maćkowski (84′), a mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 0:4.2