Przełamanie rezerw Błękitnych Stargard. Trzy gole po przerwie

Spotkanie rezerw Błękitnych i Leśnika rozegrane zostały na boisku ze sztuczną trawą na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Tadeusz Surma
Po trzech meczach bez zwycięstwa rezerwy Błękitnych Stargard wreszcie zwyciężyły w zachodniopomorskiej IV lidze. Wygrały u siebie z Leśnikiem Manowo 3:1. Obejrzyj galerię zdjęć Tadeusza Surmy

To było zaległe spotkanie czwartej kolejki IV ligi. Wczoraj na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Ceglanej w Stargardzie rezerwy Błękitnych mierzyły się z Leśnikiem Manowo.

Po pierwszej połowie to goście prowadzili. W drugiej części gospodarze strzelili trzy bramki i wygrali 3:1. Bramki strzelili Jarosław Piskorz, Wiktor Grzeszczak, Wojciech Kacprzyk.

Błękitni II Stargard po czternastu seriach spotkań plasują się na jedenastym miejscu w tabeli. Mają 20 punktów. Sześć meczów wygrali, dwa zremisowali, sześć przegrali.

Ich wczorajszy rywal jest na dziewiątym miejscu. Ma 21 punktów.

W zachodniopomorskiej IV lidze występuje też Kluczevia Stargard. W tabeli jest na czwartym miejscu. Ma 26 punktów. Osiem spotkań wygrała, dwa zremisowała, cztery przegrała.

Liderem tabeli jest Flota Świnoujście. Ma 35 pkt.

W piętnastej serii spotkań Błękitni II Stargard zagrają 9 listopada o godzinie 16 u siebie z Iną Goleniów (3 miejsce, 26 pkt), a Kluczevia też u siebie i też w sobotę, ale o godzinie 13, zagra z Olimpem Gościno (14 miejsce, 14 pkt).

Obejrzyj jak Wojciech Fadecki strzelił karnego w meczu II ligi Błękitnych Stargard i Skry Częstochowa