Raz jeszcze Spójnia - Anwil. Gorąco na trybunach i na parkiecie

Spójnia grała z Anwilem w hali OSiR w Stargardzie
Spójnia grała z Anwilem w hali OSiR w Stargardzie Tadeusz Surma
Koszykarze Spójni Stargard rozegrali dobre spotkanie przeciwko mistrzowi kraju. Świetnie spisali się też kibice. Obejrzyj galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy.

Wracamy do sobotniego spotkania dwudziestej kolejki ekstraklasy koszykarzy pomiędzy Spójnią Stargard a Anwilem Włocławek. Broniąca się przed degradacją Spójnia postawiła się mistrzowi kraju. Przegrała 75:91, ale wynik rozstrzygnął się dopiero w czwartej kwarcie.

Przez cały mecz kibice gorąco dopingowali koszykarzy. Podczas spotkania nie zabrakło pokazów grupy tanecznej Save The Beat ze Stargardu. Nowością był konkurs rzutów dla dzieci w przerwie meczu.