Remis Błękitnych Stargard. I zmarnowany rzut karny

Paweł Palica
Błękitni Stargard zremisowali ze Stolemem Gniewino 1:1
Błękitni Stargard zremisowali ze Stolemem Gniewino 1:1 fot. Tadeusz Surma
Nie najlepiej zaprezentowali się 19 marca przed własną publicznością piłkarze Błękitnych Stargard. W meczu z niżej notowanym Stolemem Gniewino nie udało im się zdobyć kompletu punktów.

Po ostatnim, bardzo udanym wyjeździe do Starogardu Gdańskiego, gdzie Błękitni wygrali 4:0, nadzieje na pokonanie Stolema, który do tej pory zgromadził tylko 19 punktów, były duże. Niestety goście już w 4. minucie po golu Kamila Patelczyka wyszli na prowadzenie i trzeba było odrabiać straty. Nie szło to najlepiej, w połowie meczu Jakuba Świdera zmienił więc Marcin Rajch. Do remisu nie udało się co prawda w 65. minucie, gdy rzutu karnego nie wykorzystał Maciej Liśkiewicz, ale 5 minut później to właśnie M. Rajch popisał się fantastycznym uderzeniem i mógł cieszyć się z gola. Do końca meczu wynik niestety nie uległ zmianie i zakończył się on remisem.

W tabeli 2. grupy III ligi Błękitni zajmują obecnie ósme miejsce z dorobkiem 31 punktów. Do lidera, Olimpii Grudziądz, tracą już 16 punktów.