Siatkarki Spójni znowu grają w lidze. Na razie bez punktów i wygranych setów

O ligowe punkty znowu grają siatkarki Spójni Stargard. Ich zespół został zgłoszony do rozgrywek zachodniopomorskiej III ligi. Sezon 2021/2022 rozpoczął od dwóch porażek. Obejrzyjcie zdjęcia meczu w Stargardzie pomiędzy Spójnią i MKS-AZS Politechnika Koszalin, autorstwa Tadeusza Surmy

W minioną sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 na osiedlu Zachód w Stargardzie stargardzka Spójnia podejmowała klub MKS-AZS Politechnika Koszalin.

Podopieczne trenera Aleksandra Króla przegrały 0:3. Pierwszego seta Spójnia przegrała 11:25, drugiego 16:25, trzeciego 18:25.

To była druga porażka stargardzkiego zespołu. 6 listopada przegrał w Policach z UKS SMS 0:3 (12:25, 10:25, 12:25). Po dwóch seriach spotkań Spójnia jest na siódmym, przedostatnim miejscu w tabeli. Liderem jest MKS-AZS Politechnika Koszalin. Ostatni rywal stargardzianek oba dotychczasowe mecze wygrał i ma 6 punktów.

Kolejne ligowe spotkanie stargardzki zespół ma zaplanowane na najbliższą środę, 8 grudnia. Na wyjeździe zmierzy się z KPS Czaplinek, który uzbierał 3 punkty i plasuje się na piątym miejscu.

W tym roku zagra jeszcze w czwartej kolejce na wyjeździe z UKS OPP Powiat Kołobrzeski (4 miejsce, 3 pkt). Natomiast kolejne spotkanie w Stargardzie ma zaplanowane w nowym roku. W połowie stycznia mierzyć się będzie u siebie z UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin II (2 miejsce, 6 pkt).